Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Tüm kredi kartlarıyla ve Banka Kartlaıyla anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Finansbank veya Yapı Kredi Hesabımıza Havale,Kredi Kartı veya EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi güvenliği açısından 128 Bit SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

Takibi Bırakan Oluyormu ?

Takipçilerimiz %100 aktif ve gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükten sonra kendi istekleriyle takibi bırakanlar olabilir. Bu size bağlıdır. Takibi bırakmamaları için takipçilerin pasif bot profiller olması gerekir.

Takipçiler Gerçek Kişilermi

Evet gönderdiğimiz takipçiler sizin bizim gibi insanlardan oluşmaktadır. Takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profilleri kesinlikle kullanmıyoruz.

Profilimde Reklam vs Yapacakmısınız ?

Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz.

Şifremi Vermem Gerekiyormu ?

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Neden Sizi Seçmeliyim ?

Çünkü biz bu işi kurumsal anlamda yapmaktayız. Bu işi yapan birçok kurum kayıt dışı yapmaktadır. Bizim bilgilerimiz halka açık ve devlet denetimindedir. İdari ve mali açından sürekli denetimden geçmekte ve kazancımızın vergisini ödemekteyiz. Adresimiz tüm müşterilerimizin ziyaretine açıktır.