Sık Sorulan Sorular

* Önce sitemize kayıt olun! Üyelik ücretsizdir.

* Üye girişi yaptıktan sonra:
* Reklam Ekle Düzenle bölümünden, sayfanızı veya sitenizi ekleyin.

* Sayfanızı ekledikten sonra, diğer ziyaretçilerin eklediği Youtube kanallarınız abone olabilir, video izleyebilir veya diğer bölümlerden (Youtube, Website, Görevler, Youtube) jetonlarınızı arttırabilirsiniz! Çünkü eklediğiniz sayfa her beğeni/takip edildiğinde toplam puanınız azalacaktır.

* Toplam krediniz 0 (sıfır) olduğunda veya sayfanıza belirlediğiniz kredinizin altına düştüğünde, sayfanızı diğer ziyaretçiler göremeyecek ve bu yüzden beğeni sayınız artmayacaktır.

*Sayfa hesap ayarları bölümünden sayfalarınızın takip/beğeni/ziyaret sayısını görebilir veya düzenleme yapabilirsiniz.

Referansı Aktif Olan Her Üyenizden 100 Kredi ve 0.00 TL Bakiye Hesabınıza Aktarılacaktır Ve Aktif Üyelerinizden %10 Komisyonda Kazanacaksınız.

* Referansınızın Satın Alım İşlemlerinde 100,00'TL Değerinde Bir Alışveriş Yaptığında 10,00 TL'si Hesabınıza Eklenecektir.

* Referansınız 30 Günlük Vip Üyelik Aldığında 3 Günlük Vip Üyelik Hesabınıza Eklenecektir.

* Referansınız 10000 Kredi Satın Aldığında 1000 Kredi Hesabınıza Eklenecektir.

* Referansınız 100,00 TL Değerinde Bir Banner Reklamı Aldığında 10,00 TL Hesabınıza Eklenecektir.

* Referansınız Sitede Yapmış Olduğu Tüm Etkinliklerden Sizde Etkinlik Kazanacaksınız Bu Sayede Günün En Aktif Üyesi Yarışmasında 1. Olabilme Şansı ve Etkinlik Bonuslarından Yararlanabileceksiniz.

* Kazanç Sağlayabilmeniz İçin Referansınızın Aktif Olması Gerekmektedir...*

* Referansınız En Az 50 Etkinlik Görevini Tamamlamış Olması Yeterlidir.


Kredi karşılığında tüm üyeler birbirlerinin facebook sayfalarını beğenir, abone olur, twitter takipçisi olur, web sitelerini ziyaret eder veya youtube videolarını izletir. Her üye kendi sayfası için bir kredi belirler, diğer üyeler sayfayı beğendikleri zaman o kadar kredi kazanır.

ÖRNEK: Youtube kanalınız eklediniz. Jeton: 5 belirlediniz. Kanalınıza abone olan her kişi 5 kredi kazanacak ve sizin toplam puanınızdan 5 Jeton düşecektir.

Toplam krediniz 0 (sıfır) veya belirlediğiniz sayfa puanından düşük olduğu zaman kendi sayfalarınız veya siteniz gösterilmeyeceği için beğenilmeyecektir. O yüzden sizde diğer üyelerin oluşturduğu instagram foto beğenerek, youtube videolarını izleyerek veya websitelerini gezerek Jetonlarınızı arttırabilirsiniz.


Kredi, sayfalarınızı beğendirmek için diğer üyelere her beğeni karşılığında ödediğiniz bir puan türüdür.

Kredi Ne İşe Yarar?

Sayfanızı diğer üyelere beğendirmek için jetona ihtiyacınız vardır. Diğer üyeler kendi sayfalarını beğendirmek veya para kazanmak için sizin sayfanızı beğenirler ve bunun karşılığında sizden sayfanıza atadığınız her beğeni karşılığında karşıya vermek üzere sizin belirlediğiniz miktar kadar kredi kazanırlar.

Sistemde kredi biterse ne olur?

- Hesabınızda krediniz mevcut olduğu sürece sistem sayfanızı yayında tutar ve diğer üyelerin beğenisine sunar,

- Hesabınızdaki mevcut krediniz tükendiği andan itibaren sistem sayfa veya sayfalarınızın yayınını askıya alır ve hesabınızda tekrar kredi mevcut oluncaya kadar sayfanızı diğer üyelere göstermez.

Krediniz tükendiği andan itibaren sayfalarınız diğer üyelere görünmeyecek ve hiçbir şekilde sayfalarınıza üye ve beğeni gelmeyecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mümkün olduğunca bol bol kredi kazanmaya çalışın ya da fazla zamanım olmuyor diyorsanız Hazır Kredi Paketi satın alın.


Her gün sitemize giriş yaparak 25 etkinlik yaptığınızda, Günlük Bonus sayfasından bonusunuzu alabilrsiniz. Normal üyeler için günlük bonus 50, Vip üyeler için 1050 jetondur.


VIP üyelerimiz tıklama başı maliyeti normal üyelere göre daha fazla yapabilir bunun sonucunda reklamları en üst sıralarda yer alır. Günlük bonus olarak 1050 kredi alırlar. Farklı üyelere jeton gönderebilir yada Mikro görevler ekleyebilirler. Detaylı bilgiyi sitede sağ tarafta Satın al Vip Paketleri kısmından öğrenebilirsiniz.


Kesinlikle evet. Çünkü sizden hiçbir surette instagram, youtube vs. şifreleri istenmemektedir. Sadece sitenizin linkini ekliyorsunuz.

Ayrıca Youtube Kanalınızı ve abone bölümünde, abone olacağınız kanalı önceden görüyor, abone olup olmayacağınızı kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Diğer illegal sitelerdeki gibi otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme yapısını kesinlikle kullanmıyoruz.

Böylece youtube hesabınıza veya sayfalarınıza doğabilecek tehditleri sıfıra indiriyoruz.

Ayrıca, web sitemizde alkol, kumar, bahis, şiddet, ırkçılık, terör, politika, cinsellik vb. gibi teşvik edici veya benzer içerikler bulunmamaktadır. Kesinlikle yasaktır.


Evet, satın alabilirsiniz. Sağ taraftaki menüden "Satın Al" Kredi Paketleri butonuna tıklayarak, daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.